Navažte spolupráci s Woodea

Zvažujete s námi spolupráci pro vaši firmu nebo projekt?

Umožňujeme B2B spolupráci pro vaše podnikatelské potřeby a projekty. Nabízíme kvalitní dřevěné akustické panely a doplňky, které mohou zvýšit hodnotu vaší nabídky. Spolupráce s námi vám poskytne přístup k našim speciálním nabídkám a službám navrženým speciálně pro vaše podnikání.


Jste bytový designér nebo architekt nebo truhlář? Máme pro vaše klienty exkluzivní produkt

Designové dřevěné panely Woodea ve skandinávském designu budou pro vaše klienty velkým lákadlem. Ke spolupráci vám zařídíme patřičné nástroje jako je vzorkovník, katalog a samozřejmě exkluzivní ceník šitý na míru.

 

Jste obchodní zástupce? Ozvěte se nám

Pokud chcete zařadit atraktivní designové dřevěné panely Woodea do svého obchodního portfolia, tak se nám určitě ozvěte. K externí spolupráci vám zařídíme patřičné nástroje jako je vzorkovník, katalog a samozřejmě exkluzivní ceník šitý na míru.

 

Máte e-shop nebo obchod s nábytkem? Zařaďte designové panely Woodea do svého portfolia 

Další formou spolupráce, které jsme ve Woodea otevřeni je zalistování našeho sortimentu do vašeho e-shopu nebo kamenného obchodu. Ke spolupráci vám zařídíme patřičné nástroje jako jsou profesionální fotografie, POS materiály, vzorkovník, katalog a samozřejmě exkluzivní ceník dle odběru.

 


B2B spolupráce

Michal Petráš | +420 605 051 615 | velkoobchod@woodea.cz